Naujienos

AKCIJA !!! Spausdintuvų tonerio kasečių pildymas nuo 13,- Eur su PVM. + nemokamas paėmimas ir pristatymas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje ir visoje Lietuvoje.

 

Kaip tekstus spausdinti pigiau?

Turbūt retas, kuris namuose neturime spausdintuvo, tuo labiau nerasime įmonės, kuri nenaudotų šio darbui būtino įrenginio.

 

Pabandysime išanalizuoti, kaip surasti optimaliausią variantą norint spausdinti daug ir pigiai:

 

Renkantis spausdintuvą, visų pirma reikia priimti sprendimą ar bus daug spausdinama?

Bet kuriuo atveju spausdinant daugiau nei 500 lapų per mėnesį verta įsigyti vieną iš pigesnių paprastų lazerinių spausdintuvų.  Esant poreikiui galima pirkti ir multifunkcinį aparatą (spausdinti, skanuoti ir kopijuoti).
 

Nebijokite pasitarti su firmomis, kurios pildo spausdintuvų kasetes, nes prieš perkant lazerinį nespalvotą spausdintuvą reikia pasidomėti kiek kainuos pildymas Jūsų spausdintuvo kasetės (tonerio), kiek kopijų galima atspausdinti su pilna kasete, ar reikia keisti kasetės mikroschemą kaskart ją pildant?

 

Jei nusprendėte pildyti kasetes, Jūsų spausdintuvas gali nebetekti garantijos, bet žiūrint iš kitos pusės, viena nauja lazerinio spausdintuvo kasetė kainuoja beveik tiek pat, kiek naujas spausdintuvas, be to ir genda jie gan retai.

 

Spausdintuvų gamintojai nėra suinteresuoti, kad Jūs galėtumėte pildyti savo kasetes pigiai, nes jų pagrindinis uždarbis ne iš pagaminto spausdintuvo, bet iš parduodamų kasečių, todėl gamintojas visokiomis apsaugos priemonėmis stengiasi neleisti pildyti kasečių. Dėl to spausdintuvus patariame rinktis kuo senesnės laidos modelius, nes juose mažiau įdėta papildomų apsaugų, lengviau pildomas toneris ir atitinkamai pigiau kainuoja pildymo paslauga.

Siūlome rinktis arba Samsung, arba Hewlett Packard gamintojo spausdintuvus, nes jų kasetės patvarios, lengvai pildomos,  galima pildyti daug kartų. 

 

Pageidaujant pirkti spalvotą lazerinį spausdintuvą, taip pat patariame rinktis tų pačių gamintojų produktus, tik būtinai pasidomėjus prieš tai ar jų kasetės pildomos ir kiek kainuoja pildymas.

Rašaliniai spausdintuvai daugmaž visi pildomi,  gamintoją vertėtų rinktis Hewlett Packard, Canon. Esant reikalui kažkiek spausdinti spalvotai, galima tiesiog turėti nespalvotą lazerinį spausdintuvą ir paprastą spalvota rašalinį.

 

Ką daryti spausdintuvą jau įsigijome, baigėsi kasetė ir nesinori pirkti naujos už tikrai didelę kainą?

 

Žinoma, spausdintuvo pardavėjas būtinai prigąsdina, kad pildyti kasečių nevalia, reikia pirkti naujas ir originalias, kad pildytos kasetės gadina spausdintuvus, netenkate garantijų. 

 

O kaip yra iš tikrųjų?

 

Galime drąsiai teigti, jog pildyta kasetė puikiai atlieka savo funkcijas ir negali sugadinti spausdintuvo,. Gedimo priežastimi greičiau gali tapti prastas biuro popierius, kuris suvelia kasetės būgnus.

Siūlančių kasečių pildymo paslaugas įmonių tikrai netrūksta, bet reikia žinoti, kad didelės ir žinomos pildymo įmonės laiko aukštas kainas. Todėl patartume kreiptis į mažesnes įmones, nes jos labiau stengiasi įtikti pirkėjui tiek  paslaugos kokybe, tiek palankiomis kainomis. Be to jie dažnai siūlo sprendimus įsigyti analogines kasetes arba gali pasiūlyti pildymo paslaugą tų modelių, kurių didelės ir garsios įmonės nepildo, nes jos ne visada suinteresuotos, kad jų klientas taupytų.