Naujienos

AKCIJA !!! Spausdintuvų tonerio kasečių pildymas nuo 13,- Eur su PVM. + nemokamas paėmimas ir pristatymas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje ir visoje Lietuvoje.

 

Pradžia Kompiuterinė technika

Prekyba kompiuterine technika


Bendraudami su visais Lietuvos kompiuterinės technikos tiekėjais galime Jums pasiūlyti daugiau kaip 10 000 prekių rūšių. Siūlome įsigyti kompiuterinės ir biuro technikos palankiausiomis kainomis.

 

Siūlomų prekių asortimentas nuolat plečiasi, o gamintojų ratas didėja. Keičiasi ir prekių charakteristikos: procesoriaus taktinis dažnis, pagrindinių plokščių parametrai, monitorių kokybės rodikliai ir kt., todėl mes Jums norime pasiūlyti savo žinias padedant išsirinkti vieną ar kitą produktą. Jei Jūs planuojate įsigyti kompiuterį ir tiksliai nežinote kokios jo sudedamosios dalys bei į kuriuos parametrus reikėtų kreipti daugiau dėmesio, mūsų specialistai Jums paruoš kompiuterio komplektaciją pagal Jūsų poreikius nemokamai!

 

Norėdami įsigyti tam tikrą kompiuterinę/programinę įrangą kreipkitės į mūsų specialistus, kurie išklausę Jūsų pageidavimus pasiūlys ir sukomplektuos atitinkamą įrangą (kompiuterį, serverį ar programinę įrangą).

 

Turime platų kokybiškos kompiuterinės įrangos asortimentą geriausiomis kainomis:


- stacionarūs kompiuteriai ir jų komponentai

- nešiojami kompiuteriai ir jų komponentai (baterijos, ekranai, ir kt.)
- serverinė įranga
programinė įranga

- kompiuterinio ryšio komponentai (kabeliai, jungtys, rozetės, spintos)

- multimedija, foto, video technika

- spausdintuvai ir kopijuokliai jų eksploatacinės medžiagos, atsarginės dalys

prekyba popieriumi, fotopopieriumi

 

Norėdami užsisakyti kompiuterinės technikos skambinkite telefonu 8 (604) 81681 arba teiraukitės el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai